Hasan Arat’tan Dikkat Çeken Açıklamalar

Beşiktaş Kulübü Başkanı Hasan Arat, Bahçeşehir Üniversitesi Future Kampüs’te düzenlenen Uluslararası Yapay Zeka Zirvesi’ne katılarak açıklamalarda bulundu. Siyah-Beyazlı takımın gündemine ilişkin açıklamalarda bulunan Arat, Tütkiye Futbol Federasyonu’nun seçim kararına ilişkin konuştu.

“BU İŞLERDE SPORUN İÇİNDEN GELEN İNSANLARIN OLMASI GEREK”

Hasan Arat, Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) seçim kararına ilişkin, “Bu işlere sporun içinden gelen insanların gelmesi lazım. ‘Ben iş adamıyım, gelip TFF’ye başkan olayım.’ gibi bir durum yok.” açıklamasını yaptı.

“TAKIMIMIZ TALİHSİZ BİR DÖNEM GEÇİRİYOR”

“YERLİ VE YABANCI HOCA İHTİMALİ YÜZDE 50’YE YÜZDE 50”

“SPORDA ÜMİTSİZLİK OLMAZ”

Teknik direktör Fernando Santos’la yolların ayrılmasının ardından yerli ve yabancı alternatifleri olduğunu ve gerekli çalışmayı yaptıklarını sözlerine ekleyen Arat, bütçe dışında hareket etmek istemediklerini söyledi. Futbol takımının performans anlamında sıkıntılı bir süreç geçirdiğini de söyleyen Arat, şöyle konuştu:

“Antrenör değişikliği, tarihte olmadığı kadar yüksek sayıda. Bu sıkıntıları gizlemenin kimseye bir faydası yok. Ama başarılar, sıkıntıları büyük ölçüde çözümleyebilir. Önümüzde iki aşamalı bir kupa, bu kadar yakınken morali yüksek tutmalıyız. İyi bir takımımız var aslında ama moraller bozuk, adaptasyon sorunu var. Ama kupayı kazanınca ben durumun düzeleceğini düşünüyorum. Sporda ümitsizlik olmaz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir