Süper modelden radikal karar! Kovboy sevgilisine yakın olabilmek için ev aldı

Dünyaca ünlü süper model Bella Hadid, bir süredir Lyme hastalığı yüzünden çok zor günler yaşıyordu. 27 yaşındaki Hadid, artık çektiği acıların çok arttığını ve tedavisinin günlük hale geldiğini söyleyerek çok sevdiği modellik mesleğine de ara vermek zorunda olduğunu açıklamıştı.

Ünlü ismin moda sektöründe çalışan sevgilisi Marc Kalman’la yaşadığı üç yıllık ilişkisi de bu süreçte sona ermişti. Hadid, annesi Yolanda’nın çiftliğinde tedavisine devam etmiş, sağlık durumunu da sık sık takipçileriyle paylaşmıştı.

GÖNLÜNÜ BİR KOVBOYA KAPTIRDI

Yaşadığı zor günleri geride bırakan ve sağlığı yeniden ayağa kalkıp mesleğine devam edeceği kadar düzelen model, bu sırada yeni bir aşka da yelken açmıştı. Süper model, bu kez gönlünü bir kovboya kaptırmıştı.

TEKSAS’TA ÇİFTLİĞİ VAR

Bella’nın yeni aşkı, 34 yaşındaki Adan Banuelos, ABD’nin en ünlü at eğitmenlerinden ve binicilerinden biri olarak tanınıyor. Teksas’ta devasa bir çiftliği olan ve burada at yetiştiriciliği yapan Banuelos, binicilik yarışlarında ve rodeolarda elde ettiği başarılarla adından söz ettiriyor.

Bella Hadid de bir süredir vaktinin çoğunu bu çiftlikte geçiriyor. Hatta ünlü model birkaç ay önce sevgilisinin atlarından biriyle binicilik yarışmasına bile katıldı ancak ne derece alamadı.

SEVGİLİSİNE YAKIN OLABİLMEK İÇİN EV ALDI!

İlişkilerinin giderek ciddileşen ikiliden Bella Hadid, radikal bir karar aldı. Süper modelin, Fort Worth’un kırsal bir mahallesinde bir ev satın aldığı ve kovboy sevgilisine yakın olabilmek için Teksas’a taşındığı iddia edildi.

TMZ’nin haberine göre; söz konusu ev şehre yeterince yakın, ve bu sebeple Bella kendini alışık olduğu hayattan tamamen  kopmuş da hissetmiyor. Artık birbirine yakın oturan ünlü çiftin, vakitlerini iki ev arasında geçirdiği söyleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir